відправили одразу, швидко зв'язалися, товар якісний, рекомендую!)
Отлично
Микола Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Артем Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Очень плохо
Вячеслав Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ув. покупатели!Если надумаете покупать у данного продавца,сразу готовьтесь к тому,что товар возможно приедет НЕ рабочим(как в моём случае) и Вам придётся его возвращать,так как продавец товар не проверяет и работает по принципу "клиент проверит",а возврат Вы будете оплачивать все дорожные расходы по полной программе,продавец будет Вам язвить и Вас же обвинять во всех грехах.По возвращению товара,никто спешить вернуть деньги Вам НЕ будет,как в моём случае.Очень жалею,что связался с этим продавцом!
Комментарий продавца
Почнем з того, що більшість розборок або магазинів вживаних запчастин, не дають гарантії на електроніку, в нашому випадку, клієнт повернув товар і отримав кошти назад. Покупець замовив товар, ми звязалися з покупцем, уточнили чи запчастина така сама як в нього, чи підійде йому, скинули додаткові фото, на що він відповів - відправляти. Клієнт отримав, сказав що запчастина не зовсім підходить, але він попробує, бо на його думку, хоч не така, але має працювати...поставив і вона не працює. Напевне через те, що він замовив не те що йому підходить. Запчастини перевірені на авто, запчастина робоча, і вже продана і служить іншому клієнту, який задоволений. Переказ коштів був здійснений за 2 години після прибуття товару на відділення нової пошти. Коли клієнт хотів отримати кошти, і в чому суть його недовольства не зрозуміло. Бажаємо вам всім менше таких клієнтів, і таких людей в житті.
відправили одразу, швидко зв'язалися, товар якісний, рекомендую!)
Ув. покупатели!Если надумаете покупать у данного продавца,сразу готовьтесь к тому,что товар возможно приедет НЕ рабочим(как в моём случае) и Вам придётся его возвращать,так как продавец товар не проверяет и работает по принципу "клиент проверит",а возврат Вы будете оплачивать все дорожные расходы по полной программе,продавец будет Вам язвить и Вас же обвинять во всех грехах.По возвращению товара,никто спешить вернуть деньги Вам НЕ будет,как в моём случае.Очень жалею,что связался с этим продавцом!
Почнем з того, що більшість розборок або магазинів вживаних запчастин, не дають гарантії на електроніку, в нашому випадку, клієнт повернув товар і отримав кошти назад. Покупець замовив товар, ми звязалися з покупцем, уточнили чи запчастина така сама як в нього, чи підійде йому, скинули додаткові фото, на що він відповів - відправляти. Клієнт отримав, сказав що запчастина не зовсім підходить, але він попробує, бо на його думку, хоч не така, але має працювати...поставив і вона не працює. Напевне через те, що він замовив не те що йому підходить. Запчастини перевірені на авто, запчастина робоча, і вже продана і служить іншому клієнту, який задоволений. Переказ коштів був здійснений за 2 години після прибуття товару на відділення нової пошти. Коли клієнт хотів отримати кошти, і в чому суть його недовольства не зрозуміло. Бажаємо вам всім менше таких клієнтів, і таких людей в житті.
Замовляв два рази,не вислали взагалі
все супер