С початку просять передплату 500 грн, а потім кажуть, що товар відсутній. Цікавий продавець.
Очень плохо
ПокупательСделка на маркетплейсе Prom.ua
Зовсім не надали потрібної інформації. Та не проконсольтували
Комментарий продавца
Не заню чого очікувала покупець, подзвонили, запитали яке в неї авто, уточнили що їй все підходить, сказали що відправляємо по передплаті, сказали що порадяться і віддзвонять, перезвонив сказали щоб скасувати замовлення.....Що ще від нас очікувалось не відомо....Покупець не серйозна, і відгук абсолютно не відповідає дійсності
С початку просять передплату 500 грн, а потім кажуть, що товар відсутній. Цікавий продавець.
Зовсім не надали потрібної інформації. Та не проконсольтували
Не заню чого очікувала покупець, подзвонили, запитали яке в неї авто, уточнили що їй все підходить, сказали що відправляємо по передплаті, сказали що порадяться і віддзвонять, перезвонив сказали щоб скасувати замовлення.....Що ще від нас очікувалось не відомо....Покупець не серйозна, і відгук абсолютно не відповідає дійсності