Замовлення опрацювали швидко, зв'язались на протязі години, відправили в той же день, але нюанс в тому, що нема бюджетної доставки, а нова пошта ще й упакувала в свою коробку, що спричинило додаткові витрати. У підсумку доставка вийшла майже чверть вартості запчастини.
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, але на вартість доставки ми ніяк вплинути не можемо, в описі під товаром ми спеціально пишемо, що відправка новою поштою, також ви замовили доставку новою поштою, тому так як ви вказали, так ми і відправили! тому обираючи доставку, спочатку перевіряйте вартість, щоб не писати такі відгуки
Богдан
Згідний з продавцем, ви Клієнт не праві, бачу що далекі від замовлень інтернеті, бо якби мали досвід то розуміли б що на вартість доставки не впливає продавець, і зробити дорожчим чи дешевшим вам продавець не робить
Богдан
А чому претензії до продавця я так і не розумію !!! А то що пошта вирішує як пакувати вас не зачіпає бачу, тому й кажу що досвіду не маєте
Богдан
Не все можна замотати картоном😅
Богдан
Ще раз повторюю вам, при чому тут продавець до того як товар пакує пошта ???,
Богдан
Чи ви приходите на пошту відправляти посилку і розказуєте їм як вони мають працювати і що в пачку пакувати чи що в кульок???
Очень плохо
Андрій Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Спочатку сказали що є сьогодні відправлять даже колір запропонували на вибір. Вечері передзвонили з іншого телефону сказали що закінчились .
Отлично
Міша м.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Продавець все виправив.
Отлично
Роман Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Ярослав Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Хорошо
Віктор М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Андрій Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
купив підрульовий перемикач, поки що все працює на відмінно!
Все працює дякую
Замовлення опрацювали швидко, зв'язались на протязі години, відправили в той же день, але нюанс в тому, що нема бюджетної доставки, а нова пошта ще й упакувала в свою коробку, що спричинило додаткові витрати. У підсумку доставка вийшла майже чверть вартості запчастини.
Дякуємо за відгук, але на вартість доставки ми ніяк вплинути не можемо, в описі під товаром ми спеціально пишемо, що відправка новою поштою, також ви замовили доставку новою поштою, тому так як ви вказали, так ми і відправили! тому обираючи доставку, спочатку перевіряйте вартість, щоб не писати такі відгуки
Згідний з продавцем, ви Клієнт не праві, бачу що далекі від замовлень інтернеті, бо якби мали досвід то розуміли б що на вартість доставки не впливає продавець, і зробити дорожчим чи дешевшим вам продавець не робить
А чому претензії до продавця я так і не розумію !!! А то що пошта вирішує як пакувати вас не зачіпає бачу, тому й кажу що досвіду не маєте
Не все можна замотати картоном😅
Ще раз повторюю вам, при чому тут продавець до того як товар пакує пошта ???,
Чи ви приходите на пошту відправляти посилку і розказуєте їм як вони мають працювати і що в пачку пакувати чи що в кульок???
Спочатку сказали що є сьогодні відправлять даже колір запропонували на вибір. Вечері передзвонили з іншого телефону сказали що закінчились .
Продавець все виправив.
купив підрульовий перемикач, поки що все працює на відмінно!