Товар прийшов у жахливому стані , таке як років 10 валявся в курнику , і я питав чи нема масла в повітряному патрубку , казали нема а воно там засохше з пилюкою ледве вимив , а так як там масло то цей порвана мембрама яку вже заказав бо ніде діваться потрібна машина.
Богдан
В мене схожа ситуація, на фото нормальна запчастини а по факту пошкоджена, таке враження що вони хлам прожають як нормальні запчастини
Комментарий продавца
Ви могли його повернути і все!!! в чому проблема?
Отлично
Олександр К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Олександр Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Володимир Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Сергей Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Владислав П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Оксана П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Тарас П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Очень плохо
Володимир Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Клієнт поставив відгук помилково, ситуацію вияснили
Товар прийшов у жахливому стані , таке як років 10 валявся в курнику , і я питав чи нема масла в повітряному патрубку , казали нема а воно там засохше з пилюкою ледве вимив , а так як там масло то цей порвана мембрама яку вже заказав бо ніде діваться потрібна машина.
В мене схожа ситуація, на фото нормальна запчастини а по факту пошкоджена, таке враження що вони хлам прожають як нормальні запчастини
Ви могли його повернути і все!!! в чому проблема?
Клієнт поставив відгук помилково, ситуацію вияснили